Komunikat o błędzie

  • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(../block/icon_core_booknavigation.png) is not within the allowed path(s): (/usr/home/manveru/domains/manveru.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) w ctools_content_admin_icon() (linia 419 z /usr/home/manveru/domains/manveru.pl/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/content.inc).
  • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(../block/icon_core_block_menu.png) is not within the allowed path(s): (/usr/home/manveru/domains/manveru.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) w ctools_content_admin_icon() (linia 419 z /usr/home/manveru/domains/manveru.pl/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/content.inc).

Zaproszenie

Pragnę powitać Cię na swojej witrynie i zaprosić do zapoznania się z opublikowanymi tu materiałami. Nie nie jestem w stanie obiecać ani bogactwa treści, ani częstych nowości, ale mam nadzieję, że dostępna zawartość jest interesująca i warta zapoznania. Jeżeli masz jakieś propozycje lub uwagi, to przekaż je za pośrednictwem formularza kontaktowego.