Komunikat o błędzie

  • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(../block/icon_core_booknavigation.png) is not within the allowed path(s): (/usr/home/manveru/domains/manveru.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) w ctools_content_admin_icon() (linia 419 z /usr/home/manveru/domains/manveru.pl/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/content.inc).
  • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(../block/icon_core_block_menu.png) is not within the allowed path(s): (/usr/home/manveru/domains/manveru.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) w ctools_content_admin_icon() (linia 419 z /usr/home/manveru/domains/manveru.pl/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/content.inc).

python

Kurs Python

Rozpoczynam cykl kursów wprowadzających do języka Python. Uznawany za język programowania roku 2007, Python zbiera coraz większe grono zagorzałych zwolenników. Wśród programistów jest wielu konwertytów, z języków takich jak Perl czy PHP. Cechą wyróżniającą Python jest stosowanie go w projektach webowych (patrz: Django i inne szkielety) oraz z zaawansowanych projektach dla przedsiębiorstw (patrz: OpenERP). Warto się nauczyć tego języka, nie tylko z powyższych powodów, ale także dlatego, że jego podstawy są bardzo proste i ułatwiają realizację różnorakich zadań.

Subskrybuj RSS - python