Komunikat o błędzie

  • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(../block/icon_core_booknavigation.png) is not within the allowed path(s): (/usr/home/manveru/domains/manveru.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) w ctools_content_admin_icon() (linia 419 z /usr/home/manveru/domains/manveru.pl/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/content.inc).
  • Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(../block/icon_core_block_menu.png) is not within the allowed path(s): (/usr/home/manveru/domains/manveru.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear) w ctools_content_admin_icon() (linia 419 z /usr/home/manveru/domains/manveru.pl/public_html/sites/all/modules/ctools/includes/content.inc).

Ponad rok

Ale ten czas leci - przez ponad rok nie popełniłem żadnej nowej treści. Aktualizuję tylko wersje modułów, od czasu do czasu rdzenia też. I tak toczy się życie, nie ma czasu na pisanie. A było tyle planów na publikowanie różnych ciekawych materiałów.

Stabilizuję się teraz w nowym miejscu, z nowymi perspektywami na przyszłość; może zmieni się więc moje podejście do pewnych spraw i znajdzie się chwila na pisaninę nakierowaną na tą witrynę. Znów może być tak, że sporo sobie obiecam, a niewiele z tego w rzeczywistości wyjdzie.