Ponad rok

Ale ten czas leci - przez ponad rok nie popełniłem żadnej nowej treści. Aktualizuję tylko wersje modułów, od czasu do czasu rdzenia też. I tak toczy się życie, nie ma czasu na pisanie. A było tyle planów na publikowanie różnych ciekawych materiałów.

Stabilizuję się teraz w nowym miejscu, z nowymi perspektywami na przyszłość; może zmieni się więc moje podejście do pewnych spraw i znajdzie się chwila na pisaninę nakierowaną na tą witrynę. Znów może być tak, że sporo sobie obiecam, a niewiele z tego w rzeczywistości wyjdzie.

Migracja

Panowie z MyDevil'a zaserwowali torcik w postaci migracji na nowe serwery. No i muszę przyznać, że wydajność miażdży w porównaniu z poprzednim serwerem, nie mówiąc już o rozwiązaniach z Rootnode. Jestem zadowolony mimo, że jeszcze nie wszystko im działa.

Tags:

Przeniesione

Porzucam gruzy Rootnode na rzecz nowego dla mnie MyDevil.net. Ja na razie PHP zasuwa na tym przyjemnie, problemy mam z innymi wynalazkami, a czasu i ochoty, żeby się z tym babrać jak na lekarstwo. Rozpoczynam odbudowanie tej witryny - największym problem mam z migracją swoich starych artykułów.

Test

Trwa testowanie kontenerów typu LXC na Rootnode. Uzbrojony w Apache 2 próbuje pociągnąć moją instancję Drupala 7 - jak na razie fajerwerków nie ma. Specjalnie szybkie to nie jest.

Tags:

Subskrybuj www.manveru.pl RSS